Tesisler

TESİSLER1.jpgFabrikamız

Şirketimiz Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde yer alan 7,500 metrekare alanlı fabrikasında ve genel merkezinde üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Schneider Electric ile devam etmekte olan ve 20. Yılını dolduran ilişkimiz çerçevesinde Prisma Plus, RTW, ve Evo AG panolarının üretimi yapılmaktadır. Ek olarak Schneider Electric Global ile 2008 yılında imzalanan anlaşmamız doğrultusunda Türkiye’de Blokset AG Pano üretimi yaparak, ulusal ve uluslararası pazarda Blokset AG Pano satışı sürdürülmektedir. Şirketimiz ve ürünlerimiz CE, İSO 9001 sertifikasına sahip olup pazarında öncülük eden ürünler arasında yer almaktadır.

 

 

üretim.jpg

Proje Ofisimiz

Proje ekibimiz ve ofisimiz Kayseri Organize Sanayi Bölgesi içerisinde yer almakta olup müşterilerimize iyi tespit edilen mevcut ve ileriye dönük müşteri ihtiyaçlarına uygun, geleceğe dönük çözümler sunan projeler sunmaktadır. Uzman proje ekibimiz tarafından AG-YG Trafo Tesisleri, Elektrik Altyapı Sistemleri, Enerji İletim ve Dağıtım, Birleşik Isı Güç Sistemleri projeleri yapılmaktadır.

 

Ankara Merkez Ofisimiz

Ankara Balgat ofisimiz ile şirketimizin Ankara operasyonları yürütülmekte ve grup şirketimiz AVM Enerji’nin Ankamall’de yer alan trijenerasyon tesisinin bakımı, işletimi, ve pazarlanmasıyla ilgilenmektedir.

 

Ar-Ge Merkezi

Erciyes Teknopark’da yer alan ofisimizde şirketimiz ve ürünlerimiz üzerinde araştırma geliştirme çalışmaları yürütülmektedir. 10 yıldır yer aldığımız ve ülkemizin ilk 5 teknoparkı arasında yer alan Erciyes Teknopark ekibimiz ülke çapında araştırmalarda, etüd çalışmalarında, enerji verimliliği çalışmalarında bulunmaktadır.

tekno2.jpg